شفیع: هیچگاه ورزش و مردم را با 90 مقایسه نکردم

دیروز علیپور دبیر هیات رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای طی مصاحبه‌ای از تشکیل پرونده برای مایلی‌کهن و فتح‌اله‌زاده خبر داده بود و همچنین از بهرام شفیع‌ نیز انتقاد کرد. این حرفها بهانه‌ای شد تا بتوانیم مصاحبه‌ای با بهرام شفیع‌ مجری و تهیه‌کننده ورزش و مردم انجام دهیم که می‌خوانید:

90: آقای شفیع برنامه جمعه حسابی جنجال به پا کرده و سوژه اصلی رسانه‌ها شده؟

ما قصد درست کردن هیچ جنجالی را نداشتیم اما در برنامه زنده بعضا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

90: شما قصد داشتید نشان دهید که می‌توانید مثل 90 جنجالی شوید؟

نه به هیچ‌وجه، ما هیچ‌گاه ورزش و مردم را نه با 90 و نه با هیچ برنامه دیگری مقایسه نکردیم و نخواهیم کرد. ما طبق رویه کاری خودمان و سیاست‌های سازمان صدا و سیما و مدیریت شبکه یک کار می‌کنیم.

90: اما دیروز آقای علیپور گفته بود که شما در جایی عنوان کرده‌اید که می‌خواستید نشان دهید می‌توانید از 90 جنجالی‌تر باشید؟

بنده در همین جا صحبت‌های آقای علیپور را تکذیب می‌کنم و به ایشان می‌گویم شما که اینقدر به ماه مبارک رمضان اعتقاد دارید چگونه در ماه رمضان چیزی را که از من نشنیده‌اید نقل قول می‌کنید.

90: علیپور گفته بود مایلی‌کهن از ساعت 50/9 دقیقه منتظر ارتباط با برنامه شما بوده و شما ساعت 50/11 دقیقه با او صحبت کردید...

ببینید در برنامه صدا و سیما باید نظم حاکم باشد ما ساعت 9 صبح با آقای مایلی‌کهن تماس گرفتیم که گوشی ایشان روی پیغام‌گیر بوده و همکار من روی گوشی او پیغام گذاشته و آقای مایلی‌کهن نزدیک ساعت 10 با ما تماس گرفتند که به علت فشرده بودن برنامه ما در زمان دیگری او را روی خط آوردیم.

90: شما قرار بود با آقای مایلی‌کهن در مورد شکایت باشگاه استقلال صحبت کنید؟

اصلا به هیچ‌وجه، ما قبل از روی خط آمدن آقای مایلی‌کهن هم کلا به او گفته بودیم در مورد باشگاه پرسپولیس و وضعیت این تیم می‌خواهیم صحبت کنیم.

90: پس آقای مایلی‌کهن شما را هم غافلگیر کرده بود دیگر؟

بله، خوب ما فقط در مورد پرسپولیس قرار بود صحبت کنیم.

90: آقای شفیع حالا نظر خودتان در مورد بحث‌های صورت گرفته چیست؟

ببینید هر دو نفر جزو افراد ارزشمند فوتبال کشور هستند و بنده به شخصه در برنامه تمام تلاشم را برای آرام کردن جو انجام دادم، اما این مباحث نباید در تلویزیون انجام می‌شد. بنده مطمئن هستم در یک نشست دوستانه تمام این سوءتفاهمات می‌توانست به راحتی حل و فصل ‌شود.

90: پس از پایان برنامه آقای فتح‌اله‌زاده چیزی ‌گفت؟ خیلی عصبانی بود؟

نه اتفاقا چیز خاصی اصلا نگفت و بیشتر می‌خندید.

90: به عنوان آخرین سئوال آیا بازهم در ورزش و مردم از این بحث‌ها خواهیم دید؟

انشاءا... که نه، اما بهترین هدف ما بیان واقعیت در کنار جلب رضایت بینندگان است.

/ 0 نظر / 30 بازدید