گزارشی از همه ابهامات قاچاق و عدم صدور مجوز قهوه تلخ

از چند روز قبل بود که با شنیدن زمزمه هایی مبنی بر مجوز ندادن به قسمت جدید قهوه تلخ، کافه سینما شروع به پیگیری این اتفاق کرد. نتیجه پیگری ها از عوامل قهوه تلخ و مسئولان معاونت سینمایی این بود که تاخیر در ارئه این قسمت به مجوز مربوط نیست و این تهیه کنندگان قهوه تلخ هستند که زمان ورود قسمت جدیدی به بازار را مشخص می کنند. یک روز از این پیگیری نگذشته بود که قسمت جدید قهوه تلخ به شکل قاچاق وارد بازار شد. این بار عوامل قهوه تلخ صحبت های تازه ای مطرح کردند و گفتند از آبان ماه منتظر ارائه مجوز این سه قسمت اند و تاخیر در ارایه مجوز را دلیل این اتفاق می دانند. با این وجود در برخی گفت و گو ها می گویند مسائلی در مورد قهوه تلخ وجود دارد که قابل گفتن نیست. همچنان همه چیز در مورد اتفاقات مربوط به این مجموعه مبهم است. برای روشن شدن قضایا به سراغ سعید درجبی فروتن مدیر کل همکاریهای سمعی و بصری ونمایش خانگی وزارت ارشاد رفتیم. رجبی فروتن هم ترجیح داد زیاد قضیه را باز نکند و تنها به گفتن این جمله اکتفا کرد:

"مجموعه قهوه تلخ داشت روند عادی صدور مجوز را طی می کرد که اتفاقاتی داخل گروه افتاد که این روند را متوقف کرد."

حال باید منتظر واکنش سازندگان این مجموعه باشیم. همچنان ابهامات درباره این اتفاقات پابرجاست.چه اتفاقی داخل مجموعه قهوه تلخ افتاده؟ آیا قاچاق قسمت جدید به این اتفاق ربط دارد؟ قهوه تلخ قسمت های دیگری هم داشته که با مشکل مجوز روبرو شده چرا آن قسمت ها وارد بازار قاچاق نشد؟ و در نهایت این قسمت ها از چه راهی به دست سارقان رسیده؟

/ 1 نظر / 7 بازدید
مهسا

سلام دوست عزيز مي خوام يه وبسايت خيلي خوب رو بهت معرفي کنم فارم فا ( برو تو گوگل و اين کلمه رو بنويس تا بري تو سايت اصلي " فارم فا " ) حتما بيا توش چون من هرچي تعريف کنم بازم شنيدن کي بود مانند ديدن فارم فا به پروفايل من هم توش سر بزن منتظرم ... فارم فا دات کام