برنامه دیدارهای سه شنبه لیگ قهرمانان اروپا

سه شنبه شب، هشت دیدار از دیدارهای دور ششم و پایانی بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و بدین ترتیب تیمهای اول و دوم 4 گروه دوم این رقابتها را خواهیم شناخت. 4شنبه شب هم 8 دیدار دیگر برگزار می شود تا تکلیف 16 تیم راه یافته به مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود

 

در اینجا به بررسی گروه به گروه بازیهای سه شنبه شب دور ششم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا خواهیم پرداخت

 

*گروه E

 

درپایان دور پنجم رقابتهای مرحله گروهی در گروه «ایی»،بایر لورکوزن با 3 برد و 2 باخت و کسب 9 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. تیمهای چلسی و والنسیا هم هریک با دو برد، دو مساوی و یک باخت، هر دو 8 امتیازه هستند و برای صعود بازی سختی را خواهندداشت. از سوی دیگر بایرلورکوزن هم بعید است که مقابل تیم ژانک بلژیک که با 2 تساوی و 3 شکست در 5 دیدار قبلی اش امیدی به صعود ندارد، امتیاز از دست بدهد

 

ازهمین روتیمهای چلسی و والنسیا می دانندکه دوئل سختی را پیش رو دارند.برنامه بازیهای سه شنبه شب این گروه بدین ترتیب است:

 

چلسی- والنسیا

 

ژانک - بایرلورکوزن

 

*گروه F

 

درپایان دور پنجم رقابتهای گروهی و در گروه اف، آرسنال با کسب 11 امتیاز صدرنشین جدول است و صعودش را به عنوان تیم صدرنشین گروه به دور بعد مسجل کرده. المپیک مارسی با دو برد، یک تساوی و دو باخت و کسب 7 امتیاز در رده دوم جدول است . المپیاکوس با 2 برد و 3 باخت و 6 امتیاز سوم است و بوروسیادورتموند، قهرمان فصل قبل بوندس لیگا با یک برد، یک تساوی و سه شکست و کسب 4 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

 

دیدارهای سه شنبه شب این گروه بدین ترتیب است:

 

بوروسیا دورتموند – المپیک مارسی

 

المپیاکوس- آرسنال

 

*گروه G

 

درآستانه آغاز دور ششم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه تیم از 4 تیم حاضر در گروه جی شانس صعود به دور بعد رادارند. درپایان دور پنجم آپوئل نیکوزیا با دو برد و سه باخت و کسب 9 امتیاز در صدر جدول گروه است. زنیت سنت پترزبورگ با 2 برد ،2تساوی و یک باخت و 8 امتیاز دوم است و پورتو با 2 برد، یک تساوی و دو باخت و 7 امتیاز سوم است. شاختار دونتسک هم بدون آنکه بردی را کسب کرده باشد با 2 تساوی و 3 باخت و 2 امتیاز امیدی به صعود ندارد و در قعر جدول گروه تکیه زده. دیدارهای پایانی این گروه بدین ترتیب است:

 

پورتو- زنیت سنت پترزبورگ

 

آپوئل نیکوزیا- شاختار دونتسک

 

*گروه H

 

درپایان دور پنجم رقابتهای مرحله گروهی در گروه اچ بارسلونا با 4 برد و یک تساوی و کسب 13 امتیاز صعودش را به عنوان صدرنشین این گروه به دور بعد مسجل کرده است. میلان با 2 برد، 2 تساوی و یک باخت، و کسب 8 امتیاز در رده دوم است و ویکتوریا پلژن با 4 امتیاز امیدی به صعود ندارد. باته بوریسوف هم با 2 تساوی و 3 باخت و با 2 امتیاز قعر جدول را دراختیار دارد.تکلیف این گروه کاملا مشخص است و هر دو بازی سه شنبه شب به صورت کاملا تشریفاتی برگزار می شود:

 

بارسلونا- باته بوریسوف

 

ویکتوریا پلژن- میلان

/ 0 نظر / 13 بازدید