احضارکریمی باوجود شکایت نکردن عزیزمحمدی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،‌ رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از برگزاری نشست اعضای این کمیته به منظور بررسی اظهارات علی کریمی بعد از بازی جام حذفی مقابل استقلال گفت: این جلسه برای بررسی اظهارات کریمی بود و به زودی رای نهایی این نشست برگزار می شود.

 

 اسماعیل حسن زاده افزود: این نشست به منظور بررسی اظهارات بازیکن پیروزی بعد از بازی جام حذفی با تیم استقلال بود که پس از پایان بازی، علی کریمی ضمن اعتراض به نحوه برگزاری بازیها، از شخص رئیس سازمان لیگ نیز گلایه کرده بود و علیرغم اینکه عزیرالله محمدی هیچ شکایتی از وی نداشت، اما ما طبق بند 2 ماده 23 آئین نامه انضباطی او را به این کمیته دعوت کردیم تا توضیحات لازم را در خصوص مواردی که مطرح کرده بود، ارائه دهد.

 

 وی افزود: کریمی در این نشست اظهار داشت که با توجه به شرایط باشگاه و نتایج نامطلوب و شرایط بدی که بر تیم حاکم بود، از برنامه‌ریزی سازمان لیگ انتقاد کردم. متاسفانه پس از 120 دقیقه تلاش و جنگندگی از برگزاری این دیدار انتقاد کردم واین در حالی است که مدیرعامل باشگاه قبل از بازی و با حوصله ، آرامش و با تجربه ای که داشت از رئیس سازمان لیگ انتقاد کرد. به شخصه به عزیز الله محمدی احترام می گذارم. او فرد زحمت کشی است و برای فوتبال ایران فعالیت های مفیدی انجام داده است. در واقع منظور من از انتقادات از بعد فنی بود و نه چیز دیگری. چرا که در کشورهای دیگر شاهد هستیم در زمان و روز بازی عدالت اجرا می‌شود، در صورتی که تیم استقلال در 12 بازی بعد از ما به مصاف حریفان خود رفته و این در سایر لیگهای حرفه ای کشور دیده نمی شود.

 


 حسن زاده در پایان بیان کرد:پس از شنیدن اظهارات علی کریمی و ابراز ناراحتی وی از موارد مطرح شده، رای نهایی را به زودی اعلام خواهیم کرد.
 

 

/ 1 نظر / 30 بازدید
مهسا

سلام دوست عزيز مي خوام يه وبسايت خيلي خوب رو بهت معرفي کنم فارم فا ( برو تو گوگل و اين کلمه رو بنويس تا بري تو سايت اصلي " فارم فا " ) حتما بيا توش چون من هرچي تعريف کنم بازم شنيدن کي بود مانند ديدن فارم فا به پروفايل من هم توش سر بزن منتظرم ... فارم فا دات کام